خانه / ورزشی / مریم ایراندوست و ماجرای ترنس های تیم ملی!
مریم ایراندوست و ماجرای ترنس های تیم ملی

مریم ایراندوست و ماجرای ترنس های تیم ملی!

مریم ایراندوست و ماجرای ترنس های تیم ملی!

مریم ایراندوست و ماجرای ترنس های تیم ملی!

به گزارش سبک ۹۸ ؛ مهرداد میناوند بازیکن اسبق پرسپولیسی ها این روزها به جرگه مجریان پیوسته برنامه اینترنتی مدال شو اجرا می کند.

مریم ایراندوست و ماجرای ترنس های تیم ملی

مریم ایراندوست متولد ۱۴ بهمن ۱۳۵۷ خورشیدی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و مربی حال حاضر تیم ملی فوتبال زنان ایران است. وی در یک خانواده کاملاً ورزشی رشد یافت و از سال ۷۱ ورزش را به صورت حرفه ای در رشته دومیدانی و بسکتبال شروع کرد و کاپیتان تیم منتخب استان شد. فوتبال را از زمانی شروع کرد که پسرش راستین ۲ ماهه بود. وی علاوه بر سابقه عضویت و بازی در تیم ملی فوتبال بانوان ایران هم اکنون مربی حال حاضر تیم ملی فوتبال زنان ایران است. پیش از آن او سرمربی تیم ملوان وتیم ملی زیر ۱۶ سال ایران بود. او به عنوان بازیکن برای تیم‌های ملوان و پگاه گیلان بازی کرده‌است. مریم ایراندوست دختر نصرت ایراندوست بازیکن پیشین باشگاه فوتبال ملوان بندر انزلی و مربی فوتبال آقایان است. او تا بحال به عنوان مدرس بین‌المللی فوتبال در چندین کشور به تدریس فوتبال پرداخته است.پسرش راستین نیز با توجه به پرورش در یک خانواده ورزشی و فوتبالی به این رشته ورزشی روی آورده است و در تیم زیر ۱۱ سال ملوان کاپیتان است. بهترین و بدترین خاطره ورزشی اش از نظر خودش:

  • روز بیاد ماندنی: بهمن ماه سال ۹۱ و بازی در حضور ۲۵۰۰ تماشاگر خانم در تختی انزلی.
  • تلخ ترین خاطره ورزشی: حذف از حضور در مسابقات مقدماتی المپیک لندن به دلیل حجاب که توسط ناظر بحرینی صورت گرفت که پس از آن بازیکنان با اشک دور افتخار زده و بر پرچم ایران سجده کرده و استادیوم را ترک کردند آن هم پس از ۸ ماه اردوی سنگین.

 

شاید برای فوتبالی ها مریم ایراندوست معروفترین بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بوده. او را پیشتر عنوان بازیکن تیم ملی، کاپیتان تیم ملوان، مربی دارای مدرک A+ آسیا و مربی تیم ملی فوتبال بانوان می شناسیم. این بار او میهمان مدال شو شده تا از زوایای ناگفته و پنهان فوتبال بانوان حرف بزند.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰   دانلود

دانلود با کیفیت ۴۸۰   دانلود

 مطالب مرتبط

همچنین ببینید

دانلود فیلم سینمایی وقتی برگشتم

دانلود فیلم سینمایی وقتی برگشتم با حجم کم و کیفیت عالی

    دانلود فیلم سینمایی وقتی برگشتم با حجم کم و کیفیت عالی دانلود فیلم سینمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *