خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / محمد علیزاده : رضا صادقی خودشو شیر میدونه بقیه رو موش !
محمد علیزاده : رضا صادقی خودشو شیر میدونه بقیه رو موش !

محمد علیزاده : رضا صادقی خودشو شیر میدونه بقیه رو موش !

محمد علیزاده : رضا صادقی خودشو شیر میدونه بقیه رو موش

محمد علیزاده : رضا صادقی خودشو شیر میدونه بقیه رو موش

به گزارش سبک ۹۸ ؛ برنامه من و شما با مجری گری آرش ظلی پور که هر جمعه پخش می شود این هفته میزبان محمد علیزاده خواننده پاپ کشورمان بود.این برنامه با حاشیه هایی همراه بود که در ادامه به آن می پردازیم.

آرش ظلی پور: شما چند وقت پیش یک آهنگ اجرا کرده بودین که رضا صداقی ناراحت شد چرا بابت آن اهنگ از رضا صادقی اجازه نگرفته بودی ؟

محمد علیزاده: بنده چنین کاری را نخوانده ام و چون ایشون در رسانه ملی این صحبت ها را مطرح کرد من هم در رسانه ملی پاسخ ایشان را می دهم. آقای صادقی دو روز بعد از صحبت هایش در اینستاگرامش عکس شیر و یک موش را منتشر کرد و نوشت تو موش هستی و من شیر البته رضا علاقه زیادی به این حیوانات داره و خودشو شیر میدونه و بقیه رو موش ! تا این جا بنده ناراحت نشدم اما وقتی ادامه ی پست ایشان را در اینستاگرام خواندم اشکم جاری شد.واقعا در شان یک خواننده ای که مردم با عاشقانه هایش زندگی کرده اند و گریه کرده اند نیست که چنین صحبت هایی را بکند.

آرش ظلی پور :ایشون گفته بود شما جلوی من قلیون و چای میگذاشتی درسته ؟!

محمد علیزاده :بله درسته.من درون قلبم ایشون رو می بخشم اما قطعا خدا و پسر من ایشون رو نخواهند بخشید. من ایشون رو میبخشم چون اگر از کسی کینه به دل بگیرم قطعا نمیتونم عاشقانه بخوانم،بنده هنوز هم در ماشینم آهنگ های رضا را گوش می دهم مگر می شود حس و حال زیبای رضا صادقی را فراموش کرد؟ ایشون باید با من تماس میگرفت و درمورد مشکلش صحبت میکردیم نه اینکه در فضای مجازی این صحبت ها را مطرح کند که هزاران نفر می بینند.من درون قلبم میبخشمت و امیدوارم نسل من هم شما را ببخشید.

ویدیو کامل واکنش جنجالی محمد علیزاده نسبت به رضا صادقی

 

همچنین ببینید

دانلود فیلم سینمایی ایرانی عشقولانس

دانلود فیلم سینمایی ایرانی عشقولانس با کیفیت عالی

دانلود فیلم سینمایی ایرانی عشقولانس با کیفیت عالی دانلود فیلم سینمایی ایرانی عشقولانس با کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *