خانه / فرهنگ و هنر / موسیقی / ترانه دبی محسن چاوشی به زودی منتشر می شود
ترانه دبی محسن چاوشی به زودی منتشر می شود

ترانه دبی محسن چاوشی به زودی منتشر می شود

ترانه دبی محسن چاوشی به زودی منتشر می شود

ترانه دبی محسن چاوشی به زودی منتشر می شود

به گزارش سبک ۹۸ ، جدیدترین موزیک محسن چاوشی به نام دبی به زودی منتشر خواهد شد . مدتی قبل قرار بود این آهنگ منتشر شود ولی به دلایل نا معلوم این اتفاق نیفتاد . حال شایعاتی درباره پخش ایت آهنگ در فیلم لاتاری به گوش می رسد . باید دید داستان لاتاری مهدویان و ترانه دبی محسن چاوشی چیست ؟

در حالی که محسن چاوشی مدتی قبل از آماده شدن ترانه دبی با سرمایه گزاری موسسه اوج خبر داده بود ، چند ماهی خبری از این ترانه نبود تا به تازگی با انتشار بخش هایی از آن در صفحه محسن چاوشی این خواننده از انتشار این ترانه طی روز های آینده خبر داد . انتشار همزمان این ترانه با آغاز اکران عمومی فیلم لاتاری محمد حسین مهدویان بحث هایی را در مورد استفاده از این ترانه در فیلم لاتاری به وجود آورده است . امروز تهیه کننده فیلم لاتاری در تویتی گفته بود ایده اولیه لاتاری پس از شنیدن قطعه ی دبی به ذهن محمد حسین مهدویان رسیده است .

باید دید و منتظر ماند که آهنگ دبی محسن چاوشی در فیلم لاتاری محمد حسین مهدویان پخش خواهد شد یا نه .

 

سازمان هنری رسانه‌ای اوج مؤسسه‌ای غیردولتی است که رسماً از بهار سال ۱۳۹۰ فعالیت هنری و رسانه‌ای خود را آغاز کرده‌است. بنا به گفته «احسان محمد حسنی»؛ مدیرعامل مؤسسه فرهنگی اوج، این سازمان یک تشکل مردم نهاد است و هزینه و اعتبارات تولیدات آن با حمایت سپاه پاسداران تأمین می‌شود.

اهداف این سازمان، آنطور که از سوی بنیانگذاران آن عنوان شده ایجاد بستری برای شناسایی، آموزش و جهت‌دهی نیروهای مستعد انقلابی در عرصه‌های مختلف هنری و رسانه‌ای و نیز فراهم کردن زمینهٔ تولید و توزیع محصولات هم‌سو با انقلاب اسلامی می‌باشد.

 

ترانه دبی محسن چاوشی به زودی منتشر می شود

همچنین ببینید

دانلود فیلم سینمایی ایرانی عشقولانس

دانلود فیلم سینمایی ایرانی عشقولانس با کیفیت عالی

دانلود فیلم سینمایی ایرانی عشقولانس با کیفیت عالی دانلود فیلم سینمایی ایرانی عشقولانس با کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *