خانه / فرهنگ و هنر / سینمای جهان / فیلم سینمایی Call of Duty ساخته خواهد شد
فیلم سینمایی Call of Duty ساخته خواهد شد.jpeg

فیلم سینمایی Call of Duty ساخته خواهد شد

فیلم سینمایی Call of Duty ساخته خواهد شد

به گزارش سبک۹۸، طبق آخرین اخبار منتشر شده ، کارگردان فیلم بسیار مورد انتظار سیکاریو ۲ سولدادو (Sicario 2: Soldado) ،استفانو سولیما ، به سمت کارگردانی جدیدترین محصول سینمایی و تلوزیونی کمپانی اکتیوژن بیلزارد (Activision Blizzard) منصوب گشته است.

فیلم سینمایی Call of Duty ساخته خواهد شد

طبق آخرین شندیده ها به نظر می رسد در صورت توافق با اکتیوژن ، سولیما به عنوان کارگردان فیلم اقتباسی براساس یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های اکتیویژن و دنیا باشد. از آنجایی که هنوز هیچ نویسنده و مسئول توزیعی برای این اثر استخدام نشده، بنابراین هیچ تاریخ اکرانی هم برای آن نمی‌توان مشخص کرد و حتی معلوم نیست که به طور تقریبی چه سالی اکران می‌شود.

فیلم سینمایی همچنان بدون نویسنده

بابی کوتیک هم که مدیر اجرایی کمپانی Activision Blizzard است، به نوبه خود در این پروژه همکاری داشته و در کنار شر و ون دایک، وظیفه تهیه‌کنندگی آن را خواهد داشت. نیک ون دایک و استیسی شر، رهبر استودیو‌های فیلم‌سازی کمپانی اکتیویژن بلیزارد، تهیه‌کنندگی فیلم کال آو دیوتی را بر عهده دارند. اگرچه طرح فیلمنامه و داستان فیلم ندای وظیفه همچنان زیر غل و زنجیر پنهان است و هیچ جزئیات هرچند کوچکی از آن منتشر نشده، اما شر و ون دایک اعلام کردند که تصمیم دارند دنیای سینمایی و فیلمسازی کال آو دیوتی را همچون سبک آثار دنیای سینمایی مارول بسازند.

 

همچنین ببینید

برندگان اسکار ۲۰۱۸ معرفی شدند

برندگان اسکار ۲۰۱۸ معرفی شدند مراسم بزرگ اسکار ۲۰۱۸ بامداد دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۶ برگزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *