خانه / اخبار / اجتماعی / هتل زائران ایرانی در نجف آتش گرفت
هتل زائران ایرانی در نجف آتش گرفت

هتل زائران ایرانی در نجف آتش گرفت

هتل زائران ایرانی در نجف آتش گرفت / اسامی کشته شدگان آتش سوزی هتل نجف / اسامی مصدومان آتش سوزی هتل نجف / طاهره عالیخانی /  گوهره احمدی

هتل زائران ایرانی در نجف آتش گرفت / اسامی کشته شدگان آتش سوزی هتل نجف / اسامی مصدومان آتش سوزی هتل نجف / طاهره عالیخانی /  گوهره احمدی

به گزارش سبک ۹۸ ؛ در شامگاه پانزدهم بهمن ماه ,هتل فندق ناصر در شارع المدینه نجف اشرف که محل اسکان تعدادی از زائرین ایرانی بود ,دچار حریق شده و دوتن از زائرین فوت نموده اند.

مرتضی آقایی، سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات ؛ در تشریح جزئیات حادثه آتش سوزی در هتل ایرانیان نجف اشرف، اظهار کرد: در حادثه آتش سوزی هتل ایرانیان در نجف اشرف، متاسفانه ۲ زن به دلیل خفگی ناشی از دود گرفتگی فوت کردند و یک زن دیگر نیز در حال حاضر بیمارستان بستری است.

وی تصریح کرد: زائران فوق مربوط به استان مرکزی هستند و تحت پوشش کاروان های عتبات عالیات نبوده و در قالب کاروان آزاد به نجف اشرف سفر کرده بودند.

سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات تأکید کرد: این ۲ زن پس از انتقال به بیمارستان فوت کردند و نفر سوم نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

آقایی افزود:آتش سوزی در اثر آتش گرفتن پرده ای که جنب بخاری یکی از اتاق‌های طبقه سوم هتلی در خیابان مدینه نجف اشرف قرار داشته، به وقوع پیوسته است.

آقایی خاطرنشان کرد: آتش سوزی در اثر آتش گرفتن پرده ای که جنب بخاری یکی از اتاق‌های طبقه سوم هتلی در خیابان مدینه نجف اشرف قرار داشته، به وقوع پیوسته است.

وی در ادامه یادآور شد: نام هتلی که آتش سوزی در آن رخ داده است «ناصر» بوده و ۱۷۰ نفر زائر آزاد از شهرستان اراک در استان مرکزی، در آن اقامت داشته‌اند.

سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات تصریح کرد: ساعت ۸ شب، آتش سوزی در هتل فوق رخ داده است و پس از انتقال مصدومان، سایر زائران به هتل دیگری انتقال پیدا کردند.

آقایی افزود: نام یک نفر از فوتی ها خانم گوهر احمدی فرزند علی نقی متولد ۱۳۴۳ است.

اسامی درگذشتگان آتش سوزی هتل نجف اشرف اعلام شد :  طاهره عالیخانی و گوهره احمدی

قابل ذکر است متاسفانه این زائرین از طریق کاروانهای خارج از پوشش سازمان حج وزیارت به عراق اعزام شده اند.
این کاروان به صورت غیر رسمی از طریق یکی از هیئات استان مرکزی به صورت گروهی ودر قالب بسته های ارزان قیمت اعزام شده بودند.
بنابه گفته محمودی سرپرست حج وزیارت استان مرکزی مصدومان این حادثه از بیمارستان مرخص شده اند.

 

آخرین وضعیت آتش سوزی هتل نجف :

محمودی سرپرست حج و زیارت استان مرکزی اضافه کرد: در این حادثه «طاهره علیخانی» و «گوهر احمدی» اهل شهرستان شازند به علت خفگی ناشی از دود آتش سوزی فوت کردند و «اسماعیل خالدی، شوکت رضایی و محمد علی قاسمی» هم مصدوم و به بیمارستان منتقل شدندو پس از اقدامات بیمارستانی مرخص شدند.

سرپرست حج و زیارت استان مرکزی ادامه داد: آتش سوزی از پرده کنار بخاری در یکی از اتاق‌های طبقه سوم هتل خیابان مدینه نجف اشرف شروع شده است.

 

هتل زائران ایرانی در نجف آتش گرفت / اسامی کشته شدگان آتش سوزی هتل نجف / اسامی مصدومان آتش سوزی هتل نجف / طاهره عالیخانی /  گوهره احمدی

همچنین ببینید

دانلود فیلم سینمایی ایرانی دریا و ماهی پرنده

دانلود فیلم سینمایی ایرانی دریا و ماهی پرنده با کیفیت عالی

  دانلود فیلم سینمایی ایرانی دریا و ماهی پرنده با کیفیت عالی     دانلود فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *