خانه / اخبار / اجتماعی / وضعیت تعطیلی مدارس تهران دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶
تمام مقاطع تحصیلی استان تهران چهارشنبه تعطیل شد

وضعیت تعطیلی مدارس تهران دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶

وضعیت تعطیلی مدارس تهران دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶ / آخرین وضعیت تعطیلی مدارس تهران / تعطیلی مدارس تهران در روز دوشنبه ۱۶ بهمن

وضعیت تعطیلی مدارس تهران دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶ / آخرین وضعیت تعطیلی مدارس تهران / تعطیلی مدارس تهران در روز دوشنبه ۱۶ بهمن

به گزارش سبک ۹۸ ؛ آلودگی هوا مدارس برخی از مناطق تهران را برای روز دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶ تعطیل کرد.

مدیرکل محیط زیست استان تهران گفت: مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک تهران به غیر از پردیس ، دماوند و فیروزکوه فردا تعطیل شدند.

کیومرث کلانتری در خصوص مصوبات کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوای استان تهران که به ریاست استاندار تهران در فرمانداری ری برگزار شد،گفت: براساس تصمیم اعضای این کارگروه کلیه مهدهای کودک ، پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مدارس استان به جز شهرستانهای پردیس ، فیروزکوه و دماوند برای فردا  تعطیل خواهد بود.

اجرای طرح تردد زوج و فرد از در منزل

وی افزود: اجرای طرح تردد زوج و فرد از درب منزل و ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیک روزانه از سوی شهرداری تهران نیز از دیگر مصوبات جلسه بود همچنین ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت وسیمان و توقف فعالیت‌های آلاینده برای فردا نیز به تصویب رسید.

دبیر کارگروه کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا استان تهران با بیان اینکه این تصمیمات به منظور پیش‌بینی اقدامات لازم برای جلوگیری از افزایش احتمالی آلودگی هوا در روزهای آینده اتخاذ شد، گفت: مقرر شد اورژانس تهران آمادگی کامل برای خدمات رسانی به شهروندان را داشته باشد.

وی تصریح کرد: تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی توسط پلیس راهور از دیگر موضوعات مورد تصویب در این جلسه بود.

 ورود کامیون‌ها از امشب به پایتخت ممنوع شد

کلانتری با اعلام ممنوعیت ورود کامیون‌ها برای امشب گفت: تردد هر گونه وسائل نقلیه سنگین دودزا ، فرسوده و فاقد معاینه فنی به شهر تهران تا اول اسفند ممنوع است.

به گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران (سامات)  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از شهروندان خواست تا از هرگونه تردد غیر ضروری در شهر پرهیز کنند.

همچنین استانداری تهران اعلام کرد: این مصوبات تنها برای روز دوشنبه (١٦بهمن) اعمال می‌شود و در صورت تداوم شرایط پایدار جوی این کمیته تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد کرد.

منبع : ایسنا

وضعیت تعطیلی مدارس تهران دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶ / آخرین وضعیت تعطیلی مدارس تهران / تعطیلی مدارس تهران در روز دوشنبه ۱۶ بهمن

همچنین ببینید

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام با کیفیت عالی

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام با کیفیت فوق العاده دانلود فیلم سینمایی به وقت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *