خانه / ورزشی / انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان
انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان / عصبانیت شدید کریمی از کمیته داوران / واکنش علی کریمی به اشتباهات داوری / فیلم پرت کردن میکروفن برنامه نود توسط علی کریمی / فیلم کامل عصبانیت علی کریمی در کنفرانس خبری

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان / عصبانیت شدید کریمی از کمیته داوران / واکنش علی کریمی به اشتباهات داوری / فیلم پرت کردن میکروفن برنامه نود توسط علی کریمی / فیلم کامل عصبانیت علی کریمی در کنفرانس خبری

به گزارش سبک ۹۸ ؛ پس از بازی سپیدرود رشت و استقلال خوزستان علی کریمی در کنفرانس خبری ، انتقاد های تندی علیه داور مسابقه ، مهدی تاج ، کمیته داوران و برنامه نود انجام داد . در یک واکنش احساسی تند لوگوی میکروفن نود را از جایش بلند کرد و به سمتی پرتاب کرد ؛ که احتمالا از نظر کریمی ، قرابتی میان این برنامه و سیستم معیوب فوتبال ایران وجود دارد . او که در پایان بازی هفته پیش و شکست سنگین مقابل نفت با صبر این باخت را پذیرفته بود در مسابقه دیروز ، سه امتیاز را حق تیمش می دانست که با وجود ده نفره شدن در نیمه اول به حریف مستقیم در جنگ بقا مسلط بود .

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان

کریمی که از اخراج میثم تهی دست و ده نفره شدنش در اواسط نیمه نخست عصبانی بود پس از عدم اعلام یک ضربه ی پنالتی در واپسین دقیقه مسابقه از کوره در رفت و به همراه نیمکت نشینهای تیم به داور مسابقه اعتراض کردند. اعتراضات دنباله دار کریمی پس از سوت پایان فزونی گرفت و تا سالن کنفرانس ادامه یافت. او آنقدر از داور عصبانی بود که شبیه آن را قبلا در محرومیت کذایی و مشهورش در دوران حضور در تیم امید دیده بودیم که داور ژاپنی را مورد نوازش قرار داده بود .

علی کریمی در یک واکنش احساسی و تند لوگوی میکروفن نود را از جایش بلند کرد و به سمتی پرتاب کرد ؛ که احتمالا از نظر کریمی ، قرابتی میان این برنامه و سیستم معیوب فوتبال ایران وجود دارد . او که در پایان بازی هفته پیش و شکست سنگین مقابل نفت با صبر این باخت را پذیرفته بود در مسابقه دیروز ، سه امتیاز را حق تیمش می دانست که با وجود ده نفره شدن در نیمه اول به حریف مستقیم در جنگ بقا مسلط بود .

پست اینستاگرام بعد از بازی

علی کریمی در پست اینستاگرام خود انتقاد شدیدی علیه رئیس کمیته داوران انجام داد . سرمربی سپیدرود در جدیدترین پیام خود در فضای مجازی دست به افشاگری در مورد ناظران مسابقات فوتبال بانوان زده است.

کریمی نوشت :

<< این همه اشتباهات داورى، هر هفته !!؟؟؟  چرا امثال ترکى ها، مرادى ها، کامرانى فر‌ها در کمیتتون جایى ندارن !!؟؟  چرا شما باید ناظر بازیهاى بانوان باشین؟؟!!
چرا پاسخگو این همه اشتباهات داورى نیستین!!؟؟؟ >>

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان

انتقاد علی کریمی از اصفهانیان و عادل فردوسی پور در کانل تلگرامی خود

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان

 

فیلم کامل اعتراض علی کریمی

 

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در بازی بانوان / عصبانیت شدید کریمی از کمیته داوران / واکنش علی کریمی به اشتباهات داوری/ فیلم پرت کردن میکروفن برنامه نود توسط علی کریمی / فیلم کامل عصبانیت علی کریمی در کنفرانس خبری

همچنین ببینید

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام با کیفیت عالی

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام با کیفیت فوق العاده دانلود فیلم سینمایی به وقت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *