خانه / ورزشی / دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان جمعه ۱۳ بهمن ۹۶
دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان جمعه 13 بهمن 96

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان جمعه ۱۳ بهمن ۹۶

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان جمعه ۱۳ بهمن ۹۶ / دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان / خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان / بازی پرسپولیس و سپاهان

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان جمعه ۱۳ بهمن ۹۶ / دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان / خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان

به گزارش سبک ۹۸ ؛ در مهم ترین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود .

داور: محمدحسین زاهدی فرد/ کمک داوران: علیرضا ایلدروم و سجاد طوری
استادیوم آزادی/ تماشاگر: حدود ۴۵ هزار نفر

پرسپولیس با ترکیب علی رضا بیرانوند ، حسینی ، خلیل زاده ، انصاری ، محرمی ، ربیع خواه ، ماهینی ، احمد زاده ، امیری ، منشا و علیپور وارد بازی شد

ترکیب سپاهان مقابل پرسپولیس

ابراهیم عالمه، ابوالحسن جعفری، ساسان انصاری، سعید آقایی، مهرداد محمدی، علی کریمی، مهدی شریفی، محمود قاید رحمتی، حسین پاپی، عارف محمدی، سیاوش یزدانی مقدم

نیمه اول

گل اول برای پرسپولیس – پرسپولیس در دقیقه ۱۰ روی حرکت علیپور و با غفلت دفاع سپاهان به گل رسید . شوت اول علیپور را دروازبان دفع کرد ولی در ریواند دوباره توپ را به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۳۲ روی پاس زیبای وحید امیری منشا با دروازبان سپاهان تک به تک شد و قصد دریبل داشت که دروازبان این تیم توپ را گرفت .

دقیقه ۳۴ ساسان انصاری در جدی ترین موقعیت سپاهان به سمت دروازه پرسپولیس توپ را شوت کرد که جلال حسینی توپ را دفع کرد .

دقیقه ۳۸ روی غافل گیری دفاع پرسپولیس ، شریفی توپی را که از سمت چپ به روی دروازه پرسپولیس سانت کردند را به تیرک دروازه بیرانوند کوبید .

دقیقه ۴۳ علیپور ، منشا را صاحب توپ کرد که شوت این بازیکن با اختلاف از زمین خارج شد .

دقیقه ۴۵ روی سانت زیبای احمد زاده ، منشا توپ را با سر به تیرک دروازه زد و در برگشت توپ به علیپور رسید که این بازیکن در عین ناباوری توپ را به خارج فرستاد .

 

نیمه دوم

دقیقه ۴۶ ارسال حسین ماهینی با کنترل وحید امیری و ضربه این بازیکن به بهترین شکل توسط عالمه راهی کرنر شد تا دروازه بان سوری ناجی سپاهان شود.

دقیقه ۴۹  ضربه مهرداد محمدی با اختلاف از کنار دروازه بیرانوند عبور کرد.

دقیقه ۵۲ پاس رو به عقب صادق محرمی به بیرانوند، با تصمیم گلر پرسپولیس برای دریبل همراه شد که برخورد او با ساسان انصاری با اعلام خطای انصاری همراه شد. این در حالی بود که انصاری اعتقاد به خطای پنالتی داشت. در این شرایط که بازیکنان سپاهان در حال اعتراض به داور بودند، پرسپولیسی ها اقدام به ضدحمله کردند و ضربه منشا در حالت تک به تک با عالمه از کنار دروازه به شکلی خطرناک عبور کرد.

دقیقه ۵۸ ضربه مهرداد محمدی با اختلاف کم از کنار دروازه بیرانوند بیرون رفت .

گل دوم برای پرسپولیس – دقیقه ۶۸ سانتر زیبای احمدزاده به روی دروازه با سر توسط شجاع خلیل زاده تبدیل به گل شد .

دقیقه ۷۴  توپربایی فوق العاده از محسن ربیع خواه و در ادامه پاس عمقی او برای بشار در محوطه جریمه، در شرایط تک به تک با خروج به موقع ابراهیم عالمه ناکام ماند.

بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به صود پرسپلیس به پایان رسید تا پرسپولیس بیشتر راه قهرمانی را طی کرده باشد .

 

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان جمعه ۱۳ بهمن ۹۶ / دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان / خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان

 

همچنین ببینید

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام با کیفیت عالی

دانلود فیلم سینمایی به وقت شام با کیفیت فوق العاده دانلود فیلم سینمایی به وقت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *