خانه / فرهنگ و هنر / سینمای ایران / جنجال احمد نجفی برای فیلم “من ایرانی ام” + فیلم
من ایرانی ام - احمد نجفی
من ایرانی ام - احمد نجفی

جنجال احمد نجفی برای فیلم “من ایرانی ام” + فیلم

احمد نجفی بازیگر و تهیه کننده سینما نسبت به تغییر زمان اکران فیلم من ایرانی ام  اعتراض کرد.

عصبانیت “احمد نجفی” دروزارت ارشاد در اعتراض به تغییر زمان اکران فیلم «من یک ایرانی ام» برای اکران نوروزی فیلم مجید مجیدی

شورای صنفی غیرقانونی و ظالمه / در این شورا را باید گِل گرفت

تهیه کننده فیلم «من یک ایرانی ام» نسبت به وضعیت اکران فیلم ها و همچنین اکران نشدن فیلمی که تهیه کنندگی آن را برعهده دارد، اعتراض کرد.

به گزارش سبک۹۸  احمد نجفی که امروز صبح ۹ بهمن برای اعتراض به اکران نشدن فیلمی که تهیه کنندگی آن را برعهده دارد به وزارت ارشاد رفته بود گفت: شورای صنفی نمایش هیچ کاری برای اکران فیلم ها انجام نمی دهد و من از شما می خواهم که بروید و ببینید از ابتدای سال گذشته تاکنون چه فیلم هایی اکران شده است.

وی ادامه داد: شورای صنفی نمایش می خواهد فیلم مرا نابود کند درحالیکه «من یک ایرانی ام» درباره غرور ملی است. البته اعتراض من فقط برای خودم نیست و برای همه فیلم ها اقدام کرده ام چرا که همه فیلم ها دچار نوعی مافیای اکران شده اند.

من ایرانی ام - احمد نجفی
من ایرانی ام

تهیه کننده فیلم «من یک ایرانی ام» درباره اعتراض خود عنوان کرد: این شورای صنفی نمایش باید ابطال شود و به ما ثابت شده است که هیچ گروهی به صورت خصوصی نمی تواند فعالیت سینمایی درستی برای این کشور انجام دهد و بهتر است این مساله هم دست خود وزارت ارشاد باشد.

این بازیگر در پایان گفت: من رسما به آقای اسعدیان می گویم که جواب این ظلم را خواهید دید و از شورای صنفی نمایش شاکی هستم.

در خلاصه داستان «من يک ايراني ام» آمده است: هجرت آدم هاي دلشکسته به سرزمين سرد هميشه دل هايي گرم را به يادگار نياورده است. اگر چه پاي عشق نيز در ميان باشد. اين بار هجرت يک عاشق سرگشته و يک قهرمان کشتي جهان به جايي که تعلق ندارد داستان و قصه ماست. قصه اي که بايد شنيد چگونه مي گويد: من يک ايراني ام… .

در ادامه فیلم منتشر شده را می توانید ببینید.

جنجال احمد نجفی برای فیلم “من ایرانی ام+ فیلم

همچنین ببینید

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم و حجم کم دانلود فیلم آینه بغل با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *