خانه / اخبار / اجتماعی / خواسته مردم از خودروسازان !

خواسته مردم از خودروسازان !

خواسته مردم از خودروسازان / امروزه یکی از مشکلات و انتقادات مردم نسبت به خودروسازان کیفیت ماشین های تولیدی و قیمت بالای آن ها می باشد . در نظر سنجی انجام شده از مردم به طور کلی به پنج مورد اشتراک نظر رسیده اند که به شرح زیر می باشد :

به گزارش سبک ۹۸ به نقل از ایسنا ؛

_ مصرف‌کنندگان رضایت چندانی از عرضه‌کنندگان خودروهای داخلی و وارداتی ندارند.

_ متناسب نبودن قیمت با کیفیت خودروهای داخلی و گران بودن و تاخیر در تحویل خودروهای وارداتی از مهمترین پاشنه آشیل‌های خودروسازان و واردکنندگان خودرو است.

_ در این شرایط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با نظرسنجی از ۸۸ هزار و ۲۶۲ نفر از مشتریان خودروهای داخلی و وارداتی در بازه زمانی تابستان امسال (۱۳۹۶)، مهمترین نظرات و انتقادات مصرف‌کنندگان از فرایند فروش خودروهای سواری در ایران را بررسی کرده است.

_ طبق این نظرسنجی پنج محور “تاخیر در تحویل خودرو“، “ایراد داشتن خودرو در زمان تحویل”، “کم بودن تنوع آپشن‌ها“، “عدم تناسب قیمت با کیفیت خودرو” و “تاخیر در تحویل پلاک و مدارک خودرو”؛ پنج انتقاد اصلی مصرف‌کنندگان از خودروسازان و واردکنندگان خودرو در بازه زمانی تابستان امسال بوده است.

_ در میان این پنج محور انتقادی نیز بیشترین انتقاد مصرف‌کنندگان از خودروسازان و واردکنندگان خودرو در رابطه با “تاخیر در تحویل خودرو” بوده است.

خواسته مردم از خودروسازان

امروزه یکی از مشکلات و انتقادات مردم نسبت به خودروسازان کیفیت ماشین های تولیدی و قیمت بالای آن ها می باشد . در نظر سنجی انجام شده از مردم به طور کلی به پنج مورد اشتراک نظر رسیده اند.

خواسته مردم از خودروسازان

همچنین ببینید

بازی بوراک اوزچیویت در فیلم ایرانی دختر شیطان+عکس

بازی بوراک اوزچیویت در فیلم ایرانی دختر شیطان+عکس مذاکره با بوراک اوزچیویت ستاره سینمای ترکیه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *