خانه / اخبار / اجتماعی / خواسته مردم از خودروسازان !

خواسته مردم از خودروسازان !

خواسته مردم از خودروسازان / امروزه یکی از مشکلات و انتقادات مردم نسبت به خودروسازان کیفیت ماشین های تولیدی و قیمت بالای آن ها می باشد . در نظر سنجی انجام شده از مردم به طور کلی به پنج مورد اشتراک نظر رسیده اند که به شرح زیر می باشد :

به گزارش سبک ۹۸ به نقل از ایسنا ؛

_ مصرف‌کنندگان رضایت چندانی از عرضه‌کنندگان خودروهای داخلی و وارداتی ندارند.

_ متناسب نبودن قیمت با کیفیت خودروهای داخلی و گران بودن و تاخیر در تحویل خودروهای وارداتی از مهمترین پاشنه آشیل‌های خودروسازان و واردکنندگان خودرو است.

_ در این شرایط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با نظرسنجی از ۸۸ هزار و ۲۶۲ نفر از مشتریان خودروهای داخلی و وارداتی در بازه زمانی تابستان امسال (۱۳۹۶)، مهمترین نظرات و انتقادات مصرف‌کنندگان از فرایند فروش خودروهای سواری در ایران را بررسی کرده است.

_ طبق این نظرسنجی پنج محور “تاخیر در تحویل خودرو“، “ایراد داشتن خودرو در زمان تحویل”، “کم بودن تنوع آپشن‌ها“، “عدم تناسب قیمت با کیفیت خودرو” و “تاخیر در تحویل پلاک و مدارک خودرو”؛ پنج انتقاد اصلی مصرف‌کنندگان از خودروسازان و واردکنندگان خودرو در بازه زمانی تابستان امسال بوده است.

_ در میان این پنج محور انتقادی نیز بیشترین انتقاد مصرف‌کنندگان از خودروسازان و واردکنندگان خودرو در رابطه با “تاخیر در تحویل خودرو” بوده است.

خواسته مردم از خودروسازان

امروزه یکی از مشکلات و انتقادات مردم نسبت به خودروسازان کیفیت ماشین های تولیدی و قیمت بالای آن ها می باشد . در نظر سنجی انجام شده از مردم به طور کلی به پنج مورد اشتراک نظر رسیده اند.

خواسته مردم از خودروسازان

همچنین ببینید

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم و حجم کم دانلود فیلم آینه بغل با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *