خانه / اخبار / اقتصادی / مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت باید چه کاری انجام دهند

مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت باید چه کاری انجام دهند

مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت باید چه کاری انجام دهند / افرادی که مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند باید شماره شبا خود را در سامانه سهام عدالت درج نمایند.

به گزارش سبک ۹۸ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت ؛

بر اساس مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت، قرار است سود سال مالی ۹۵ شرکتهای سرمایه پذیر طی دو یا سه مرحله به حساب مشمولان واریز شود.
بر این اساس نیز سود مرحله اول سهام عدالت در چند روز گذشته، به حساب مشمولانی واریز شده است که شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت وارد کرده و شماره شبای حساب بانکی آنها مورد تائید قرار گرفته است.
بر این اساس آن دسته از مشمولانی که تا کنون اقدام به درج شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت ننموده اند، لازم است برای دریافت سود سهام خود اقدام به درج شماره شبای خود در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir نمایند تا پس از راستی آزمایی از سوی بانکها، سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۹۵ شرکتهای سرمایه پذیر به حساب آنها واریز شود.
گفتنی است از زمان واریز مرحله نخست سود سهام عدالت به حساب مشمولان تا کنون بیش از ۲ میلیون شماره شبای حساب بانکی توسط مشمولان سهام عدالت در سامانه این سهام درج شده است که پس از راستی آزمایی و تائید، سود سهام عدالت این مرحله در بازده زمانی مربوط به گروههای مشمولین به حساب آنها واریز خواهد شد.

مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت باید چه کاری انجام دهند / افرادی که مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند باید شماره شبا خود را در سامانه سهام عدالت درج نمایند.

 

همچنین ببینید

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم و حجم کم دانلود فیلم آینه بغل با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *