خانه / اخبار / خبر های کوتاه ورزشی

خبر های کوتاه ورزشی

اتفاقات روز فوتبال ایران (۱۱ دی ۱۳۹۶)

 

علی کریمی به سپیدرود پیوست

فرهاد خراسانی، سخنگوی باشگاه سپیدرود اعلام کرد علی کریمی به عنوان سرمربی جدید تیم سپیدرود رشت انتخاب شد.

لیرضا امامی‌فر، آرمین بیابانی به عنوان مربی، محسن سیدی به عنوان مربی دروازه‌بانان و دکتر نوشادی هم به عنوان پزشک تیم اعضای کادرفنی جدید تیم سپیدرود را تشکیل خواهند داد.

کریمی جایگزین امید روانخواه شد. مالکیت این تیم به تازگی به جواد تن‌زاده واگذار شده است.

افاضلی سرمربیِ حریفِ روز جمعه پرسپولیس شد

پس از مذاکرات مالکان جدید باشگاه نفت با گزینه‌های سرمربیگری، هومن افاضلی در نهایت به عنوان سرمربی جدید نفت تهران انتخاب شد . بدین ترتیب افاضلی باید در اولین بازی به عنوان سرمربی رو در روی مدافع عنوان قهرمانی بازی کند .

 

صفحه رسمی AFC به مناسبت سال جدید میلادی ۹ پستی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین لایک را داشتند منتشر کرد که در همگی آنها نشانه‌ای از فوتبال ایران به چشم میخورد!

پیشنهاد باشگاه بلژیکی به جوان استقلال

باشگاه شارلوای بلژیک خواهان جذب امید نورافکن بازیکن جوان استقلال شده است . نصرالله عبداللهی در این باره اظهار داشت : نورافکن این پیشنهاد را مطرح کرده و گفته می خواهد به این تیم برود . وی افزود ، بازیکنی که بخواهد در تیم بماند یا جدا شود به نظر سرمربی بستگی دارد و شفر باید اجازه دهد که نورافکن برود یا بماند .

 

شماره بیست ایران در آستانه کسب عنوان مرد سال آسیا

تا چند روز آینده بهترین بازیکن سال آسیا از بین ۵ نامزد نهایی که از دید روزنامه نگاران با مشارکت شبکه تلویزیونی چین در فهرست اصلی قرار گرفتند را انتخاب و معرفی خواهد شد؛ که در فهرست نهایی نامزدهای انتخابی، نام سردار آزمون، ستاره جوان ایران نیز دیده می شود.
سردار آزمون بازیکنی است که شرکت کنندگان در این نظرسنجی نامش را در بین چهار بازیکن دیگر قرار دادند تا این شانس را داشته باشد که به افتخار بزرگی برسد.

 

مبلغ پیشنهادی الغرافه برای جذب مهدی طارمی

باشگاه الغرافه قطر برای جذب شش ماهه مهدی طارمی بازیکن محروم پرسپولیس مبلغی حدود دو میلیارد تومان پیشنهاد داده است.هنوز مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس به این خبر واکنشی نشان نداده اند .

 

 

 

 

 

 

 

 

همچنین ببینید

دانلود خلاصه دورهمی سحر دولتشاهی + فیلم

دانلود خلاصه دورهمی سحر دولتشاهی + فیلم

دانلود خلاصه دورهمی سحر دولتشاهی + فیلم دانلود خلاصه دورهمی سحر دولتشاهی + فیلم به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *